недеља, 10. октобар 2010.

Andrea Lekić: Odločila je vrhunska obramba

Andrea Lekić, igralka Krim Mercatorja: "Zelo pomemben začetek za nas. Vesele smo, da se je razpletlo v našo korist. Odločila je vrhunska obramba v drugem polčasu, ko smo s postavitvijo 6:0 zaprle vse luknje iz prvega dela. Mislim, da nam je ta sprememba prinesla odločujočo prednost za zmago. Tudi naša naslednja tekma bo težka, zato ob tej priložnosti pozivam gledalce, da nas pridejo vzpodbujati v Stožice.

"Podravka Vegeta : Krim Mercator 30:35 (16:19)

Dvorana gimnazije Fran Galović, gledalcev: 1800, sodnici: Kjersti Arntsen, Ida Cecilie Gullaksen (obe Norveška)Podravka Vegeta: Žderić (5 obramb), Jelčić (10 obramb), Čović, Vukojević, Kožnjak 5, Beljo, Petković 2, Zebić 7 (1), Gaće 3, Milanović Litre, Pasičnik 3, Tatari 3, Nikčević 1, Pušić 6 (2).Krim Mercator: Grubišić (14 obramb), Stefanišin (1 obramba), Vergeljuk 1, Mavsar 2 (2), Bodnjeva 2, Varlec 5, Koren 4, Janković 1, Gregorc, Penezić 6, Čečkova 1, Zrnec 3, Cvijić 3, Lekić 7 (1).Izključitve: Podravka Vegeta 10 minut, Krim Mercator 2 minuti.
Sedemmetrovke: Podravka Vegeta 3(4), Krim Mercator 3(6).